W1G230-EB89-01
W1G230-EB89-01
18698,93 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | W1G230-EB89-01 |
| Серия | W1G230 |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round — 280mm Dia |
| Width | 78.50mm |
| Air Flow | — |
| Static Pressure | 0.145 in H2O (36.1 Pa) |
| Rpm | 1000 RPM |
| Noise | — |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 26.00W |



