A4E350-AQ02-09
A4E350-AQ02-09
18758,19 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | A4E350-AQ02-09 |
| Серия | A4E350 |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round — 352mm Dia |
| Width | 117.0mm |
| Air Flow | 1440.1 CFM (40.32m3/min) |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 1660 RPM |
| Noise | — |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 275W |



