R2S175-AA07-39
R2S175-AA07-39
18751,49 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | R2S175-AA07-39 |
| Серия | R2S175 |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round — 175mm Dia |
| Width | 69.00mm |
| Air Flow | — |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 2440 RPM |
| Noise | — |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Power (Watts) | 57.0W |



