W2S130-AB03-10
W2S130-AB03-10
18573,71 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | W2S130-AB03-10 |
| Серия | W2S130 |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round — 150mm Dia |
| Width | 55.00mm |
| Air Flow | 229.5 CFM (6.43m3/min) |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 3250 RPM |
| weight | — |
| Noise | — |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 45.00W |



