R2E180-AS77-05
R2E180-AS77-05
19014,25 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | R2E180-AS77-05 |
| Серия | R2E180 |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round — 180mm Dia |
| Width | 84.50mm |
| Air Flow | — |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 2300 RPM |
| Noise | — |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Power (Watts) | 100W |



