R2E133-BH66-07
R2E133-BH66-07
18698,93 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | R2E133-BH66-07 |
| Серия | R2E133 |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round — 133.4mm Dia |
| Width | 73.00mm |
| Air Flow | — |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 3200 RPM |
| Noise | — |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Power (Watts) | 28.00W |



