A2E200-AH38-01
A2E200-AH38-01
20080,89 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | A2E200-AH38-01 |
| Серия | A2E200 |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round — 197mm Dia |
| Width | 65.50mm |
| Air Flow | 542.2 CFM (14.68m3/min) |
| Static Pressure | 0.602 in H2O (150.0 Pa) |
| Rpm | 2900 RPM |
| Noise | 65.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 78.0W |



