R2E220-AE86-13
R2E220-AE86-13
20230,71 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | R2E220-AE86-13 |
| Серия | R2E220 |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round — 221.4mm Dia |
| Width | 83.00mm |
| Air Flow | — |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 3110 RPM |
| Noise | — |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Power (Watts) | 125W |



