R2E180-AT06-15
R2E180-AT06-15
19837,15 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | R2E180-AT06-15 |
| Серия | R2E180 |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round — 180mm Dia |
| Width | 95.00mm |
| Air Flow | — |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 2800 RPM |
| Noise | — |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Power (Watts) | 145W |



