W2D170-AA04-52
W2D170-AA04-52
29162,02 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | W2D170-AA04-52 |
| Серия | W2D170 |
| Voltage - Rated | 230/400VAC |
| Size / Dimension | Round — 240mm Dia |
| Width | 72.00mm |
| Air Flow | — |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 3100 RPM |
| Noise | — |
| Fan Type | Tubeaxial, 3 Phase |
| Power (Watts) | 43.00W |




