R2E225-RA92-09
R2E225-RA92-09
18069,45 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | R2E225-RA92-09 |
| Серия | RadiCal® R2E225RA |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round — 225mm Dia |
| Width | 99.00mm |
| Air Flow | 415.2 CFM (11.63m3/min) |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 2600 RPM |
| Noise | — |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Power (Watts) | 210W |



