R2E220-RB06-01
R2E220-RB06-01
16937,95 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | R2E220-RB06-01 |
| Серия | R2E220 |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round — 220mm Dia |
| Width | 73.50mm |
| Air Flow | — |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 2650 RPM |
| Noise | — |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Power (Watts) | 135W |



