R2E140-AL40-05
R2E140-AL40-05
19837,15 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | R2E140-AL40-05 |
| Серия | R2E140 |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round — 140mm Dia |
| Width | 72.00mm |
| Air Flow | — |
| Static Pressure | 0.401 in H2O (100.0 Pa) |
| Rpm | 1700 RPM |
| weight | 2.4 lbs (1.1 kg) |
| Noise | — |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Power (Watts) | 145W |



