PFM0812HE-01BFY
PFM0812HE-01BFY
3988,23 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Delta Electronics |
|---|---|
| Модель | PFM0812HE-01BFY |
| Серия | PFM — Three-Phase |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Square — 80mm L x 80mm H |
| Width | 38.00mm |
| Air Flow | 129.4 CFM (3.62m3/min) |
| Static Pressure | 4.969 in H2O (1237.8 Pa) |
| Rpm | 16300 RPM |
| weight | 0.441 lb (200.03 g) |
| Noise | 77.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 51.6W |




