MR9225X24B1+6-FSR
MR9225X24B1+6-FSR
1652,54 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Mechatronics Fan Group |
|---|---|
| Модель | MR9225X24B1+6-FSR |
| Серия | MR9225 |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Size / Dimension | Square — 92mm L x 92mm H |
| Width | 25.00mm |
| Air Flow | 107.0 CFM (3.00m3/min) |
| Static Pressure | 0.580 in H2O (144.5 Pa) |
| Rpm | 4800 RPM |
| weight | 0.264 lb (119.75 g) |
| Noise | 53.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |





