F175H3-061-D0540
F175H3-061-D0540
18466,37 ₽
Описание
Детали
| Бренд | NMB Technologies Corporation |
|---|---|
| Модель | F175H3-061-D0540 |
| Серия | F175H |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Size / Dimension | Round — 175mm Dia |
| Width | 69.00mm |
| Air Flow | 541.0 CFM (15.15m3/min) |
| Static Pressure | 3.490 in H2O (870.0 Pa) |
| Rpm | 4700 RPM |
| weight | 2 lbs (907.2 g) |
| Noise | 74.0 dB(A) |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Power (Watts) | 113W |





