A2D170-AA04-02
A2D170-AA04-02
26642,96 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | A2D170-AA04-02 |
| Серия | — |
| Voltage - Rated | 230/400VAC |
| Size / Dimension | Round — 170mm Dia |
| Width | 62.50mm |
| Air Flow | — |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 3100 RPM |
| weight | 2.6 lbs (1.2 kg) |
| Noise | — |
| Fan Type | Tubeaxial, 3 Phase |
| Power (Watts) | 43.00W |



