9GA0424P6H001
9GA0424P6H001
1646,94 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Sanyo Denki America Inc. |
|---|---|
| Модель | 9GA0424P6H001 |
| Серия | San Ace 40 |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Size / Dimension | Square — 40mm L x 40mm H |
| Width | 20.00mm |
| Air Flow | 11.7 CFM (0.328m3/min) |
| Static Pressure | 0.770 in H2O (191.8 Pa) |
| Rpm | 12400 RPM |
| weight | 0.077 lb (34.93 g) |
| Noise | 40.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 1.92W |





