A2S155-AA21-01
A2S155-AA21-01
18010,19 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | A2S155-AA21-01 |
| Серия | A2S155 |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round — 156mm Dia |
| Width | 58.00mm |
| Air Flow | — |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 2700 RPM |
| Noise | — |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 42.00W |



