W2E200-HH86-90
W2E200-HH86-90
26973,92 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | W2E200-HH86-90 |
| Серия | W2E200H |
| Voltage - Rated | 115VAC |
| Size / Dimension | Square — 225mm L x 225mm H |
| Width | 80.00mm |
| Air Flow | 607.0 CFM (17.00m3/min) |
| Static Pressure | — |
| Rpm | — |
| weight | 4.3 lbs (2 kg) |
| Noise | 61.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 80.0W |




